Vážení zákazníci chceme vás informovať že v dňoch od 15.7 - do 23.7.2024 čerpáme dovolenku objednávky z týchto dní budeme zasielať dňa 24.7.2024 Ďakujeme za vaše objednávky a návštevu nášho eshopu.

Darček - fľaša -ruže -pralinky

Značka: My Sweet Dreams

Fľaša šumivého v kombinácii s mydlovými ružami a pralinkami je vhodný darček pre rôzne príležitosti . Narodeniny ,meniny či aká koľvek slávnosť je pred Vami týmto darčekom určite nič nepokazíte. Voľbu farebného prevedenia nám môžete uviesť v kolónke poznámky a my vám vyhovieme podla vášho želania.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 10336
€39,90
Darček - fľaša -ruže -pralinky
Značka: My Sweet Dreams
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 70€.
Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
Ručne vyrábané produkty.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Odosielame do 2 pracovných dní.
Fľaša šumivého v kombinácii s mydlovými ružami a pralinkami je vhodnýdarček pre rôzne príležitosti . Nerodeniny ,meniny či aká kolvek slávnosť je pred Vami týmto darčekom určite nič nepokazíte.Volbu farebného prevedenia nám môžete uviesť v kolonke poznámky a my vám vyhovieme podla vášho želania.

Naša značka My Sweet Dreams vám ponúka výrobu jedinečných darčekov vyrobených na mieru zákazníka. 

Darčeky pre vás pripravujeme s láskou a všetky sú jedinečné keďže ide o ručnú prácu .Sme tu pre vás od roku 2013 a snažíme sa vyhovieť každému  jednému zákazníkovi aby sme splnili jeho predstavu .Veríme že môžme splniť aj vaše sny.