Vážení zákazníci chceme vás informovať že v dňoch od 15.7 - do 23.7.2024 čerpáme dovolenku objednávky z týchto dní budeme zasielať dňa 24.7.2024 Ďakujeme za vaše objednávky a návštevu nášho eshopu.

Sladká kytica z gumených cukríkov

Značka: My Sweet Dreams

Srdcová torta z gumených cukríkov v tvare srdca pre tých ktorí chcú niečo iné. Torta z gumených cukríkov je v tvare srdca s priemerom cca 25 cm . Je obložená mini čokoládkami a farebne zdobená podľa vašej požiadavky akú si v objednávke zadáte. Obsah tvoria rôzne gumené cukríky podla skladovej dostupnosti. Fotografie sú ukážkové ich obsah sa môže meniť. 

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 3639
€35
Sladká kytica z gumených cukríkov
Značka: My Sweet Dreams
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 70€.
Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
Ručne vyrábané produkty.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Odosielame do 2 pracovných dní.

Torta z gumených cukríkov je v tvare srdca s priemerom cca 25 cm . Je obložená mini čokoládkami a farebne zdobená podľa vašej požiadavky akú si v objednávke zadáte. Obsah tvoria rôzne gumené cukríky podla skladovej dostupnosti. Fotografie sú ukážkové ich obsah sa môže meniť. 

Naša značka My Sweet Dreams vám ponúka výrobu jedinečných darčekov vyrobených na mieru zákazníka. 

Darčeky pre vás pripravujeme s láskou a všetky sú jedinečné keďže ide o ručnú prácu .Sme tu pre vás od roku 2013 a snažíme sa vyhovieť každému  jednému zákazníkovi aby sme splnili jeho predstavu .Veríme že môžme splniť aj vaše sny.