Ďakujeme za návštevu nášho eshopu.

Šumivá bomba do kúpela

Značka: My Sweet Dreams

Šumivá guľa do kúpeľa predstavuje výnimočný výrobok pre spríjemnenie kúpeľa a navodenie úžasnej relaxačnej atmosféry. Prírodné suroviny rozmaznajú nie len zmysly ale i pokožku, ktorú zároveň vyživia a zanechajú ju jemnú a vláčnu práve vďaka pridaným organickým olejom ako sú marhuľový , mandľový  a olivový olej. Vzhľadom na svoje šetrné zloženie je kúpeľová bomba rovnako vhodná pre všetky typy pokožky. Pridané éterické oleje sa postarajú o neuveriteľne voňavý zážitok a prírodné farbiace zložky oživia kúpeľ hravými farbami i v ten najvšednejší deň! Šumivé bomby do kúpeľa prinášajú osvieženie, radosť a relax a navyše zanecháva pokožku hebkú a ošetrenú. 

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 6633
€17,90
Šumivá bomba do kúpela
Značka: My Sweet Dreams
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 70€.
Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
Ručne vyrábané produkty.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Odosielame do 2 pracovných dní.

Zloženie : Sodium Bicarbonate hydrogénuhličitan sodný, Citric Acid kyselina citrónová,  kukuričný škrob ,  morská a epsomská soľ , olivový olej, marhuľový olej ,mandľový olej , farby do kozmetiky, 

Naša značka My Sweet Dreams vám ponúka výrobu jedinečných darčekov vyrobených na mieru zákazníka. 

Darčeky pre vás pripravujeme s láskou a všetky sú jedinečné keďže ide o ručnú prácu .Sme tu pre vás od roku 2013 a snažíme sa vyhovieť každému  jednému zákazníkovi aby sme splnili jeho predstavu .Veríme že môžme splniť aj vaše sny.